Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618

Databáza nehnutelností: Prenájom Prešov (okres Prešov)

Ste firma, jednotlivec či rodina ktorá hľadá prenájom? V sekcie prenájom Prešov si môžete vybrať z viacerých ponúk. Dúfame, že si vyberiete priestor, ktorý splní vaše firemné či individuálne požiadavky. Príjemné prezeranie ponúk Vám, želá HotReality.

 
Reality Šípka | Vyhľadávanie

Naše reality: HOT ponuky

 
Prenájom Prešov (okres Prešov): 3 - izbový byt s loggiou a zariadením - sídlisko III - ulica Matice Slovenskej Šípka  3 - izbový byt s loggiou a zariadením - sídlisko III - ulica Matice Slovenskej
Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3. izbový byt s loggiou a zariadením,Byt sa nachádza na sídlisku III , kde je kompletná občianská vybaveno... [Viacej]
91 900 €  / Prešov /
 


Naše aktuálne ponuky: Prenájom Prešov (okres Prešov)


 
Prenájom Prešov (okres Prešov): 3 - izbový byt s loggiou a zariadením - sídlisko III - ulica Matice Slovenskej Šípka  3 - izbový byt s loggiou a zariadením - sídlisko III - ulica Matice Slovenskej    hot reality
Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3. izbový byt s loggiou a zariadením,Byt sa nachádza na sídlisku III , kde je kompletná občianská vybaveno... [Viacej]
91 900 €  / Prešov /

Ako si vybrať v sekcii Prenájom okres Prešov?

Hľadáte prenájom podľa svojich predstáv? Hľadáte ho v Prešovskom kraji? Skúste si pozrieť našu denne aktualizovanú ponuku. Veríme, že Vás niečo osloví.
Čo by ste si mali všímať pri realitách na prenájom? Hlevné si je potrebné všímať polohu objektu a cenu objektu na prenájom. Tieto dva atribúty by mali byť v každom prípade pri prenájme zvažované.
Pokiaľ máte nejaké nejasnosti alebo otázky, s radosťou Vám ich zodpovieme. Môžete nás kontaktovať mailom, telefonicky, alebo osobne na našej adrese. Tešíme sa na našu spoluprácu.

Vaša HotReality s.r.o.

V čo veríme v sekcii prenájom Prešov (okres Prešov)?

Veríme, že Vás niečo z našej ponuky prenájmu osloví. Pokiaľ máte nejaké otázky s radosťou Vám ich zodpovieme, stačí nás kontaktovať. Kontaktovať nás môžete mailom, ktorý nájdete v našich kontaktoch, telefonicky, alebo osobne na našej adrese. Tešíme sa na našu spoluprácu. Vaša HotReality s.r.o.

Chcete predať prenájom v okrese Prešov?

Pokiaľ sa chystáte ponúknuť prenájom v okrese Prešov, prosíme pozrite sa aj na našu sekciu s názvom ponúknite nám, tam nájdete kontakt na nás. Po zaslaní kontaktných údajov Vás radi oslovíme. Už teraz sa tešíme na Vašu spoluprácu.Vaša HotReality s.r.o.

© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok