Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618
Novinky
FacebookTwitter MySpace


Vianoce Tlačiť Email
Milí klienti a priatelia,

týmto Vám chceme popriať príjemné prežitie vianočných sviatkov. Aby ste ich prežili v duševnej pohode a rodinnej pohode.

Vaša HotReality
 
Ako sa stať partnerom Tlačiť Email
Založili sme sekciu pre Partnerov. Nachádzajú sa tam spoločností príbuzné tematike nášho zamerania. To znamená realitné spoločnosti a iné. Chcete sa stáť našim partnerom? Stačí umiestniť odkaz na nás (či už textový alebo naše logo) na Vašu web stránku a poslať nám Vašu ikonu a my ju umiestnime k partnerom.
 
Reality Košice Tlačiť Email
Naša spoločnosť sa zameriava začína zameriavať ja na Košický kraj. Pretože sídlime v Prešove, tak naše prvotné ciele boli pôsobiť práve v tomto meste. Naša klientela sa rozrástla a mali sme ja požiadavky o predaj nehnuteľnosti v Košiciach a okolí, tak sme sa rozhodli, že k Prešovu pridáme aj Košice. Konkrétne zatiaľ sa jedná o Rodinné domy Košice a byty Košice. Veríme, že si vyberiete z našej ponuky.
 
Administratívna budova Tlačiť Email
Chystáte sa investovať do budovy v Košiciach? Dovoľte, aby sme Vám predstavili 6.poschodovú budovu, ktorá môže slúžiť na Administratívne účely. Cena budovy je 2.655.500 €. Pre viac informácií prosím navštívte podstránku o tejto budove: Administratívna budova v Košiciach
 
HotReality na Google maps Tlačiť Email
Google maps je web aplikácia spoločnosti google, ktorá Vám pomôže nájsť čo potrebujete. Ak hľadáte nejaké miesto a ako sa k nemu dostať, tak je to jedna neoceniteľná pomôcka. Pretože ju využívame rozhodli sme sa, že zverejníme aj našu firmu do tejto celosvetovo uznávanej mapy. Kontakt na nás nájdete na našej web stránke, ale pokiaľ sa chcete pozrieť na hore spomínaný google maps, tak nech sa páči. HotReality maps
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 55 - 62 z 62
© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok