Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618
Novinky
FacebookTwitter MySpace


HotReality na webe Tlačiť Email
Sme radi, že Vám môžeme oznámiť že nie sme len na facebooku, ale aj na web portály ako je twitter a myspace. Pokiaľ nás chcete podporiť tak sa pridajte do našich skupín.
Ďakujeme Vaša HotReality s.r.o.
 
Objekt v sekcii prenájom Prešov Tlačiť Email
Dnes sme pridali ďalší objekt do sekcie prenájom Prešov. Konkrétne sa jedná o Polyfunkčný dom v blízkosti centra. Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s obytnou plochou 100m2, ktoré sa nachádzajú v rodinnom dome v blízkosti centra mesta. To všetko len za 650Eur na mesiac.
Vaša HotReality
 
Nový pozemok Šalgovík Tlačiť Email
Do kategórie pozemky Prešov sme zaradili nový pozemok v Šalgovíku. Konkrétne sa jedná o pozemok s rozlohou 876 m2. Pozemok je pripravený na výstavbu rodinného domu. Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné realizovať formou hypoúveru, ktorý vám zdarma sprostredkujeme.
 
Pridali sme: 1- izbový byt Tlačiť Email
1- izbový byt v blízkosti

Dnes sme pridali ďalšiu reality do sekcie byty Prešov.

Konkrétne sa jedná o byt, ktorý sa nachádza v blízkosti centra , základnej aj vysokej školy v Prešove. V blízkom okolí jedno-izbového bytu je zastávka aj obchodné stredisko.

Vaša HotReality s.r.o.
 
Punuka práce Tlačiť Email
Chcete sa stať realitným maklérom, alebo realitnou maklérkou?

Do nášho mladého kolektívu neustále hľadáme ľudí, ktorý sa vyznačujú vlastnosťami ako je samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť . Ľudí, ktorí vedia prekonať samých seba a vedia sa neustále motivovať k takejto práci akou je realitný maklér, či realitná maklérka.

Vaša ponuka práce.
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 46 - 54 z 62
© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok