Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618
Novinky
FacebookTwitter MySpace


Garsónka v Košiciach Tlačiť Email
Do sekcie byty Košice, konkrétne Garsónky Košice sme pridali novú nehnuteľnosť. Konkrétne sa jedná o Garsónku na Postupimskej v Košiciach. Veríme, že Vás táto ponuka osloví.
 
Nový 4izbový byt Tlačiť Email
Pridali sme Ďalší 4 izbový byt nájdete ho v sekcii byty Prešov, konkrétne v podsekcii 4.izbové byty. Konkrétne sa jedná o byt na Sídlisku 3. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou a obytnou plochou 80 m2 na sídlisku III .Byt sa nachádza v bytovke s vlastnou kotolňou. Tohto roku sa bude bytovka bude zatepľovať, budú sa meniť aj okná za plastové.
 
Doklady Tlačiť Email
Neviete, čo je potrebné pri realizácii predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti? Ste na správnom mieste. Kliknite na tento odkaz: potrebné doklady a dozviete sa to čo potrebujete. Vaša HotReality - reality Prešov, byty, domy, chaty, pozemky, kúpa, predaj, prenájom Ďakujeme za návštevu.
 
Ponúknite Tlačiť Email
Máte nejakú nehnuteľnosť na predaj? Tak ste na správnom mieste. V našej sekcii, ponúknite nám zašlite mail a radi Vás kontaktujeme a dohodneme ďalšiu spoluprácu. Vaša HotReality - reality Prešov, byty, domy, chaty, pozemky, kúpa, predaj, prenájom
 
Ako sa stať partnerom Tlačiť Email
Staňte sa naším partnerom. Neviete ako? No pokiaľ máte web stránku na tému reality, tak stačí umiestniť odkaz na nás na Vašu web stránku a informovať nás o tom. No a je to.
Odkaz na nás môže znieť napríklad takto:
---------
<a href="http://www.hot-reality.sk" title="reality Prešov, byty, domy, chaty, pozemky, kúpa, predaj, prenájom">reality Prešov</a>
---------
Čo je v podstate takýto odkaz:
reality Prešov
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 37 - 45 z 62
© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok