Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618
Novinky
FacebookTwitter MySpace


Hľadáme rodinné domy Tlačiť Email
Ponúkate na predaj rodinný dom? Skôr než začnete sa preklikávať navštívte sekciu v ktorej hľadáme rodinné domy pre našich klientov. Možno tam nájdete aj niečo pre Vás. Potom nám len napíšte a my Vás skontaktujeme s kupcom.
 
4 izbový byt Košice Tlačiť Email
Ponúkame Vám novú nehnuteľnosť, konkrétne 4 izbový byt Staré mesto Košice 1. Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný 4.izbový byt s loggiou a celkovou obytnou plochou 81 m2. Tento byt nájdete v sekcii: Byty Košice a konkrétne v pod kategórii 4-izbové byty Košice.
 
1 izbový byt Tlačiť Email
Nová ponuka 1. Izbového bytu v blízkosti centra v Prešove. Rozloha bytu je 38.00 metrov štvorcových. 1 -izbový tehlový byt nachádzajúci sa v bytovke, ktorá sa bude zatepľovať. Byt je orientovaný na západnú stranu. Byt sa nachádza v sekcii byty Prešov a konkrétne v pod sekcii 1 izbové byty v Prešove.
 
Odkaz na Twitter,Facebook a MySpace v novinkách. Tlačiť Email
Dnes sme pridali do noviniek ikony dvoch najväčších sociálnych sieti na svete. Konkrétne sú to Twitter, Facebook a MySpace. Budeme do nich uverejňovať novinky, ktoré nájdete aj tu. Budeme radi, ak sa stanete našimi fanúšikmi. Vaša HotReality s.r.o.
 
Prenájom v Prešove Tlačiť Email
Ponúkate prenájom v Prešove? Tak neváhajte a kontaktujte našu realitnú kanceláriu. Pomôžeme Vám nájsť nájomníka. Vaša ponuka bude uverejnená v sekcii prenájom Prešov. Tešíme sa na Váš kontakt. Vaša Hotreality
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 28 - 36 z 62
© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok