Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618
Novinky
FacebookTwitter MySpace


Reklamný banner Tlačiť Email
Ste realitná kancelária a chceli by ste mať na našej webovej stránke reklamný banner? Ponúkame Vám umiestnenie Vášho banneru v ľavej časti menu. Bude ho vidieť, ako na indexe (reality, pozemky, prenájom, chaty, byty,) aj na každej podstránke. Ak máte záujem kontaktujte nás.
 
Byt na Sídlisku Sekčov Tlačiť Email
Ponúkame na predaj tento pekný 1.5 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v zateplenej bytovke s vlastnou kotolňou a slnečnými konektormi na streche a s celkovou obytnou plochou 44m2. Pre viac informćií prejdite do sekcie byty, alebo preskočte hneď do podsekcie 1/5 izbové byty.
 
Byt s loggiou na Sídlisku III Tlačiť Email
Ponúkame na predaj tento pekný, čiastočne prerobený 1.izbový byt s loggiou ktorý sa predáva kompletne zariadený , s celkovou obytnou plochou 37 m2. Skúste viac v sekcii byty a podsekcii 1. izbové byty.
 
4 izbový byt na Sídlisku III Tlačiť Email
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou a obytnou plochou 80 m2 na sídlisku III .Byt sa nachádza v bytovke s vlastnou kotolňou.Tohto roku sa bude bytovka bude zatepľovať, budú sa meniť aj okná za plastové. Viac nájdete v sekcii byty a podsekcii 4 izbové byty.
 
Byt na sídlisku Sekčov TOP PONUKA Tlačiť Email
Ponúkame 3 izbový byt na Sekčove. Ponúkame Vám na predaj tento pekný, čiastočne rekonštruovaný 3 -izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza na sídlisku Sekčov s celkovou obytnou plochou 75m2. Viac sa dozviete v sekcii byty a podsekcii 3 izbové byty.
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 19 - 27 z 62
© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok