Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618

Databáza nehnutelností: Nové 2 - izbové byty s terasou v rezidencii CITY PARADISE 2 v blízkosti centra - ulica Vodarenská.

 Email
Reality Byty Šípka Byty Prešov Šípka 2-izb. byty v Prešove | Vyhľadávanie


ID 3045:  Nové 2 - izbové byty s terasou v rezidencii CITY PARADISE 2 v blízkosti centra - ulica Vodarenská.


Data objektu
Bytov2Obytná plocha52.00 m²
Podlažia / Umiestnenie3/4Kabelová TV/SatelitAno
DSL / InternetAnoTerasaAno
ZáhradaAno 

Popis
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v rezidencii CITY PARADISE 2. Projekt rezidenčného komplexu predstavuje doslova raj v meste. Raj je totiž miesto, kde človeku nič nechýba. Práve toto uspokojenie/ neuspokojenie určuje, či je náš byt len bývaním alebo domovom. Náš projekt neuspokojí len základnú potrebu bývania, ale spája sa s ňou oveľa viac. Je skĺbením relaxu, bývania, bezpečia a komfortu pre všetky vekové kategórie, či typy ľudí. Nikto z nás nie je len človekom, ktorý potrebuje niekde prespať. Zaiste, „strecha nad hlavou“ je potrebná pre pocit bezpečia, ale k šťastnému bývaniu a spokojnosti so životom, patrí pocit domova. Ten je tvorený tým, čo nám život vie spríjemniť a tým, čo nám prináša pocit bezpečia. Niekomu život spríjemňuje šport, inému posedenie s priateľmi, či aktívny oddych s deťmi v prírode. Vytvorili sme pre Vás miesto, z ktorého nemusíte odchádzať za oddychom, ale ono samotné vám pohodlie poskytuje. Ak si však radi užívate výhody centra mesta, oceníte možnosť pešej dostupnosti za menej ako 15 minút. V blízkosti je navyše zastávka MHD. Okolie bytového domu dýchajúceho prírodou, tvoria tri útulné, krbom vybavené altánky, ako stvorené na posedenie s priateľmi či rodinou. Aktívne relaxujúci sa potešia ihrisku, či možnosti cvičenia s náčiním NORWELL alebo malým záhradkám. Detské ihrisko zaiste zaujme Vaše ratolesti. Pocit bezpečia podporí oplotenie komplexu a jeho umiestnenie v pokojnej časti širšieho centra mesta. Keďže ide o súkromný komplex, veríme, že takéto komunitné zdieľanie spoločného priestoru prinesie obyvateľom nové priateľstvá. Za samozrejmosť považujte vlastné parkovanie v suteréne bytového domu, či pred bytovým domom, rampu pre kočíky pri jeho vstupe, pivničné kobky či kočikárne.

Projekt štvorpodlažnej rezidencie CITY PARADISE 2 pozostáva zo 60 bytov s veľkými terasami (11 m2 / 16 m2). Dvojizbové byty o výmere podlahovej plochy 41-55 m2 a trojizbové byty o výmere podlahovej plochy 65-69m2. Bytový dom je nízkoenergetickou stavbou postavenou z kvalitných materiálov. Konštrukčne pôjde o železobetónový skelet s obvodovými stenami z tehlových tvárnic, z vonku zateplený 150 mm izolantom a strecha 280 mm izolantom. Stavba bude spĺňať najvyššie požiadavky na energetický certifikát v triede A, so solárnym ohrevom úžitkovej vody. O ekonomickú výhodnosť bývania sa postará aj centrálne plynové vykurovanie s vlastným meračom spotreby pre každý byt.

Tento konkrétny byt pozostáva z podahovej plochy o výmere 41,1 m2 a veľkej terasy o výmere 10,44 m2.

Finančné informácie
Cena55 896 € 

( Kalkulátor hypotéky )

Kontaktná adresa
Štefan Balik
08001 Požiarnicka 9/A
Prešov
Slovensko

Telefón: 0911512584, 0911612618
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

Poloha objektu
Vodarenská
Prešov
SlovakiaKontakt
Meno *
Telefon  
Fax  
E-Mail *
Subjekt *
Datum prehliadky vyzadovany  
Text *
(* Vyžadované polia)

© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok