Rýchly kontakt: +421 911 512 584
+421 911 612 618

Databáza nehnutelností: Moderná novostavba s parkovacím miestom - Dulová Ves - Čergov

 Email
Reality Rodinné domy Šípka Rodinné domy Prešov | Vyhľadávanie


ID 6371:  Moderná novostavba s parkovacím miestom - Dulová Ves - Čergov


Data objektu
Bytov4Obytná plocha103.00 m²
Veľkosť nehnuteľnosti350.00 m²ZáhradaAno
Parkovacie miestoAno 

Popis
HotReality s.r.o. ponúka na predaj   novostavbu jednopodlažného 4-izbového rodinného domu s moderným a zároveň praktickým interiérom. Dom sa nachádza na pozemku 350 m2. Tým pravým bude pre vás práve vtedy, pokiaľ hľadáte pokojnú a bezpečnú lokalitu s prírodou a zeleňou v okolí, no stále iba na skok od mesta.

Architektúra domu:
Vstup do domu sa nachádza na východnej strane pozemku, pričom zo vstupnej haly je prístup do kúpeľne, a takisto priestrannej obývacej izby. Tá je spojená s kuchyňou, jedálenskou časťou a pri kuchyni sa nachádzajúcou technickou miestnosťou. Prednosťou obývacej izby sú veľké rohové okná s priechodom na terasu o výmere 17m2. Chodba so vstavanou skriňou vedie k ostatným, od obývacej časti odhlučneným, izbám. Originálna na súkromie zameraná spálňa má vlastnú chodbu so šatníkom a kúpeľňu. Izby sú orientované do záhradky. Úžitková plocha rodinného domu je 103 m2. Samozrejmosťou sú aj parkovacie miesta v prednej časti pozemku. V prílohe si môžete prezrieť náhľad na architektonickú štúdiu domu.

Lokalita domu:
Novostavba sa nachádza v Dulovej Vsi, časť Čergov, vo vznikajúcej zástavbe nových rodinných domov na periférii mesta Prešov. Výhodou lokality je bezprostredná blízkosť mesta, ale zároveň všade navôkol prítomná príroda a zeleň. Ďalšou výhodou je aj cestná komunikácia vyhýbajúca sa hlavným dopravným uzlom v smere do Prešova.

Všetky informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne - realitný špecialista Štefan Balik 0911 612 618. Cena nehnuteľnosti je vrátanie provízie realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté poradenstva a kompletný právny servis.

UŽ 12 ROKOV S VAMI. ĎAKUJEME.

Finančné informácie
Cena1 € 

( Kalkulátor hypotéky )

Kontaktná adresa
Štefan Balik
08001 Požiarnicka 9/A
Prešov
Slovensko

Telefón: 0911512584, 0911612618
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

Poloha objektu
Dulová Ves - Čergov
Prešov
SlovakiaKontakt
Meno *
Telefon  
Fax  
E-Mail *
Subjekt *
Datum prehliadky vyzadovany  
Text *
(* Vyžadované polia)

© HotReality, s.r.o.
Tvorba web stránok